Konaklama

Değerli Katımcılar,

Konaklama için kongremiz kapsamında anlaşmaya varılan Ramada Plaza by Wyndham Rize otelinden rezervasyon yapabilirsiniz. Katılımcılar sunulan bu alternatifi değerlendirebileceği gibi, kendi imkanlarıyla da Rize ili içerisinde alternatif konaklama seçeneklerini kullanabilir. 

Ramada Plaza by Wyndham Rize, şehrin endüstri nabzının attığı Gündoğdu mevkiinde 200 tanesi 36m² büyüklüğünde deluxe,  57 tanesi connection, 18 tanesi 1+1 suite, 8 tanesi family suite, 2 tanesi Grand suite, 3 tanesi engelli odası, 1 tanesi King Suite ve 1 tanesi de presidential suite  olmak üzere toplamda 290 adet ferah ve çağdaş odasıyla faaliyet gösteren şehrin ilk ve tek Uluslararası oteli durumundadır.
 
Otelimiz aynı zamanda 12 adet çeşitli büyüklükte toplantılara cevap verebilecek şekilde düzenlenmiş toplantı salonları, 1 adet son teknoloji AV ekipmanları ile donatılmış 550 kişilik auditorium, düğün ve nikah gibi özel geceleriniz için tasarlanmış 350 kişilik balo salonu ile eğitim toplantılarından lansman organizasyonlarına kadar çok geniş bir yelpazede misafirlerine çözüm önerileri sunmaktadır.
 
Otelimiz bünyesinde barındırdığı 5000 m² büyüklükteki spa merkeziyle sadece konaklama yapan misafirleri için değil aynı zamanda şehrimizde yaşayan yerel misafirleri içinde çok cazip bir rekreasyon merkezi olarak hizmet vermektedir. Bayan ve erkek misafirler için ayrı ayrı düşünülmüş sauna,Türk hamamı, ortak kullanımı olan kapalı yüzme havuzu ve bunların yanısıra dünyanın çeşitli ülkelerine özgü masaj seçenekleriyle yoğun geçen bir iş gününün stresini atabilirsiniz.

yesSADECE KONGRE KATILIMCILARINA ÖZEL FİYATLAR !!!yes
Ramada Plaza by Wyndham Rize Gecelik Konaklama Fiyatları
 Tek Kişilik Deluxe Oda + Kahvaltı  350 TL
 Çift Kişilik Deluxe Oda + Kahvaltı  600 TL
 Çocuk Konaklama (0-6 Yaş 1. Çocuk ücretsiz) 6-12 Yaş  150 TL

 
WhatsApp ile iletişime geç